KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036281
*
nr 1303 6281
Dominik Pawlowski
(f. 1956), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x70cm
Dominik Pawlowski, svensk bildkonstnär född i Polen 1956.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2020
kl 20:58:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 16:39:50
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Dominik Pawlowski
Dominik Pawlowski, svensk bildkonstnär född i Polen 1956.
Läs mer om Dominik Pawlowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dominik pawlowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:50
-
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:48
*
Dominik Pawlowski
Dominik Pawlowski, svensk bildkonstnär född i Polen 1956.
Läs mer om Dominik Pawlowski
nr 1303 6281
Dominik Pawlowski
(f. 1956), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x70cm
Dominik Pawlowski, svensk bildkonstnär född i Polen 1956.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 16:39:50 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Dominik Pawlowski
Dominik Pawlowski, svensk bildkonstnär född i Polen 1956.Läs mer om Dominik Pawlowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dominik pawlowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:16 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:50 -
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:48