KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14187387
nr 1418 7387
Dirk Larsen
(f. 1951), Danmark
Oljemålning, "Just in time studies". Signerad, -99. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Dirk Larsen, dansk konstnär född 1951.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:16:20
300 kr
350 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr