KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914273

nr 1391 4273

Di Marino, Signerad. Olja på pannå, 20x28, yttermått inklusive ram: 33x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:36:27

13/4 21:34:16 1      600 kr
19/4 18:31:27 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor