KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229245
nr 1522 9245
Dennis Pasovanis, komposition. Signerad. Olja på pannå, 36x60 cm, yttermått inklusive ram: 41x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:15:35
100 kr
150 kr