KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15706177
nr 1570 6177
David Wallin (1876-1957), Sverige. Signerad, vilande. Olja på pannå, 30x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:52:49
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)