KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307495
nr 1530 7495
David Rönnberg. Signerad Rönnberg, 1896. Olja på duk, 47x30 cm, yttermått inklusive ram: 57x41 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:26:26
22/3 18:58:20