KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003518

nr 1600 3518

Dan Wirén

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, 2 st, Abstrakt. Signerad, daterad - 61. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x76 cm

Kondition: färgbortfall

Dan Wirén, svensk målare född 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:37:51

Dan Wirén

Läs mer om Dan Wirén