KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073428
nr 1307 3428
Dan Lindstrand
(1904-1983), Sverige
Oljemålning, Vinter. Signerad. Olja på duk, 28x36 cm
Dan Lindstrand, svensk målare född 1904, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:46:07
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Dan Lindstrand
nr 1307 3428
Dan Lindstrand
(1904-1983), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 17 februari 2020 |