KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343343
nr 1234 3343
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Religiöst motiv. Signerad. Olja på pannå, 71x71 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:39:36
11/2 18:31:58