KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033111

nr 1503 3111

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Oljemålning, Signerad, motiv från Trosa. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 november 2022
kl 20:44:35

14/11 22:53:01 1      Vinnande bud

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg