KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313434

nr 1431 3434

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Oljemålning, "Gammal Djurgårsgata". Signerad. Olja på duk, 33x42cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 november 2021
kl 19:58:20

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg