KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12396475
nr 1239 6475
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Curt Sjöberg (1911-1987), Jägare. Signerad, daterad 1975. Olja på pannå, 41x33
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:52:14
25/2 23:29:39