KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597215

nr 1559 7215

Conrad Selmyhr

(1877-1944), Norge

Oljemålning, "Arnafjord". Signerad. Olja på duk, 50x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x95 cm

Conrad Selmyhr, norsk målare född 1877, död 1944.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 19:56:27

Conrad Selmyhr

Läs mer om Conrad Selmyhr