KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15074027
nr 1507 4027
Conny Ahlgren, "Kvarglömd". Signerad, daterad -00. Olja på pannå, 25x22 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:26:17
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr