KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064347

nr 1206 4347

Christina Greger

(f. 1953), Sverige

Oljemålning, Christina Greger, Sagoslott, signerad. Olja på duk, 90x89 cm

Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.

måndag 24 september 2018
kl 19:11:28

Christina Greger

Läs mer om Christina Greger