KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262023
nr 1726 2023
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Djurgården. Olja på duk, 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:24:59
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm