KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878019

nr 1387 8019

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 28x33 cm, yttermått inklusive ram: 42x48 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:04:06

29/3 17:36:19 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm