KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878020
nr 1387 8020
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 39x28, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:38:28
500 kr
700 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm