KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275329
nr 1527 5329
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Nybroviken mot Strandvägen. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:10:05
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm