KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213344

nr 1221 3344

Carsten Engström

(1941-2004), Sverige

Oljemålning, Berglandskap, monogramsignerad. Olja på pannå, 9x11

Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:17:27

Carsten Engström

Läs mer om Carsten Engström