KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795135
nr 1679 5135
Carsten Engström (tillskriven). Ej signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:21:04
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)