KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177400

nr 1417 7400

Caroline Grinda Christensen

(1925-2014), Sverige

Oljemålning, Rolfs hatt. Signerad, daterad -97. Olja på duk, 65x53, yttermått inklusive ram: 68x57 cm

Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:34:08

Caroline Grinda Christensen

Läs mer om Caroline Grinda Christensen