KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191133

nr 1219 1133

Carmen Lindahl

(f. 1956), Sverige

Oljemålning, Svarta vinbär, signerad. Olja på duk, 23x29 cm

Carmen Lindahl, svensk konstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:57:46

25/11 11:29:06 1      Vinnande bud

Carmen Lindahl

Läs mer om Carmen Lindahl