KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819214

nr 1481 9214

Carlos Klanke, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:10:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor