KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996115
nr 1499 6115
Carl Veilsö. "Kullaberg". Signerad, daterad 1937. Olja på duk, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:56:06
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr