KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636690
nr 1363 6690
Carl Petter Hallberg
(1809-1879), Sverige
Oljemålning, Carl Peter Hallberg (1809-1879), Sverige. (tillskriven), självporträtt, ej signerad. Olja på duk, ca 38x31 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Carl Petter Hallberg, svensk konstnär född 1809, död 1879.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:18:11
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
Carl Petter Hallberg
Läs mer om Carl Petter Hallberg