KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222026
nr 1422 2026
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, "Utsikt mot Skeppsholmen II". Signerad. Olja på pannå, 70x91cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:16:56
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler