KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188273
nr 1418 8273
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, naken modell. Olja på duk, 56x116cm, yttermått inklusive ram: 61x121cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:46:36
13/9 18:36:55
350 kr
13/9 18:41:36
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler