KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848099
nr 1284 8099
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, "Fuga". Signerad. Olja på trä (bordsskiva), 50x110 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:10:28
27/10 21:57:02
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler