KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848101

nr 1284 8101

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Fritt efter Bonnard, monogramsignerad. Olja på duk, 81x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:15:23

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler