KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307398
nr 1530 7398
Carl Gunne (1893-1979), Sverige. Kustmotiv, Signerad. Olja på duk, 51x65 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:20:10
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)