KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175094
nr 1517 5094
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Oljemålning, Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Kvinna. Signerad. Olja på pannå, 36x41 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:41:21
21/1 12:07:01
23/1 20:40:23
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén