KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996381
nr 1499 6381
Carl Einar Figge Fredriksson
(1887-1951), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:34:27
30/10 22:22:45
Carl Einar Figge Fredriksson
Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson