KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7184046

nr 718 4046

Carl Einar Figge Fredriksson

(1887-1951), Sverige

Oljemålning, Carl Einar Figge Fredriksson (1887-1951), Sverige, 1918, Gatumotiv cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 oktober 2011
kl 17:38:04

27/9 21:57:50 1      300 kr
3/10 17:33:04 2      Vinnande bud

Carl Einar Figge Fredriksson

Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson