KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424348
nr 1442 4348
Carl Brandt. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:30:01
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)