KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14417079

nr 1441 7079

Carl Brandt. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:34:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor