KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878062
nr 1387 8062
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 46x54cm, yttermått inklusive ram: 48x57cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:46:56
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr