ART / Oil paintings / Oil painting 13535353
nr 1353 5353
OIL PAINTING
Carl-Ivar. Signed, winter. Oil on canvas, 44x63,
Carl-Ivar, Signerad, vintermotiv. Olja på duk, 44x63 cm
SEK 300
Monday October 12 2020
at 19:43:02
100 kr
150 kr
250 kr