KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767200

nr 1376 7200

C Schmidt, landskapsmotiv. Signerad. Olja på duk, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 37x50 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:28:01

1/2 19:05:34 1      Vinnande bud