KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307497
nr 1530 7497
C Landström. Signerad, daterad 1930. Stilleben. Olja på duk, 36x43, yttermått inklusive ram. 43x49 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:26:14
100 kr
150 kr