KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956332
nr 1395 6332
C Bigner, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:16:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)