KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144416
nr 1414 4416
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 76. Olja på duk, 51x72cm, yttermått inklusive ram: 63x85cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:51:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson