KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286472
nr 1528 6472
Bror Zachrisson, stilleben, Signerad. Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:11:47
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr