KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035075
nr 1403 5075
Bror Jönsson
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Handelsbod. Signerad. Olja på duk, 22x26, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Bror Jönsson, svensk målare och tecknare född 1931.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:55:30
14/6 14:34:37
300 kr
14/6 16:14:20