KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132400
nr 1713 2400
Bror Forsell (1883-1959), Sverige. "Holland". Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 73x85 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:31:17
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr