KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051389
nr 1305 1389
Bror Eric Bergqvist, Spelman. Signerad. 1973. Olja på duk, 46x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:57:08
300 kr
350 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)