KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897091
nr 1489 7091
BrittMari Jacobson
(1918-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 32x42cm, yttermått inklusive ram: 56x66cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:48:27
10/9 12:06:54
300 kr
12/9 17:59:08
BrittMari Jacobson
Läs mer om BrittMari Jacobson