KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954043
nr 1495 4043
Bozena Ossowski. Signerad, a tergo. Olja på duk, 100x70cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:01:01
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr