KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543170
nr 1254 3170
Bozena Johansson, Signerad, 1970-tal, kvinna på strand. Olja på duk, 49x41
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:46:30
100 kr
200 kr