KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498184
nr 1249 8184
Boys, marin, signerad. Olja på duk, 39x29
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:42:30
150 kr